Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Docieplenia domów Piła

    Chciałbyś docieplić dom i szukasz najbardziej odpowiedniej ekipy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Docieplenia domów Piła. W ostatnich czasach ocieplenia domów są bardzo popularne. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonym robotom w ramach dociepleń domów, można zminimalizować rachunki za ogrzewanie w sezonie zimowym, co jest niezwykle ważne dla każdego posiadacza domu. Jeżeli chodzi o ocieplenia domów Piła oferuje w wielu firmach. Jak więc wybrać tę odpowiednią? W głównej mierze należy zwrócić uwagę na rodzaj stosowanych materiałów, profesjonalizm i wykwalifikowaną kadrę. Nasza firma spełnia te warunki, a dodatkowo oferujemy niskie ceny, dzięki czemu pozyskaliśmy wielkie grono usatysfakcjonowanych klientów. Jesteśmy doskonałą firmą przeprowadzającą ocieplenia domów w Pile. Szybkie i profesjonalne ocieplenia domów Piła, Jaką firmę od dociepleń domów w Pile polecacie? Najlepsza firma Piły od dociepleń domów, Dobre systemy dociepleń domów Piła

    Polecamy również