Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Docieplenia budynku Piła

    Chciałbyś docieplić budynek i poszukujesz odpowiedniej ekipy w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Docieplenia budynku Piła. Bez wątpienia ocieplenie budynku jest bardzo ważne dla utrzymywania wysokiej temperatury w mieszkaniu, czy domku jednorodzinnym. Jako, że ocieplenia budynku Piła gwarantuje w wielu firmach, koniecznie trzeba zaznajomić się z ich propozycjami i zrealizowanymi pracami. Nie bez znaczenia jest cena wykonania ocieplenia budynku i jakość zastosowanych surowców. Mamy długoletnie doświadczenie w wykonywaniu dociepleń budynków -w Pile, dzięki czemu zyskaliśmy uznanie wielu klientów i jesteśmy jedną z lepszych firm Piły trudniących się dociepleniami. Profesjonalne ocieplenia budynków w Pile, Jaką firmę od dociepleń budynków Piły polecacie? Szybkie i sprawne ocieplenie budynków Piła, Systemy dociepleń budynków Piła

    Polecamy również