Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Docieplenia budynków Piła

    Docieplenia budynków Piła. Prowadząc poszukiwania bardzo dobrej firmy Piły, parającej się dociepleniami budynków, trzeba wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: ocieplenia budynków Piła. Przeróżne firmy z dziedziny remontowo – budowlanej w Pile zapewniają usługi z zakresu dociepleń budynków, i właśnie dlatego bardzo istotne jest, aby odszukać specjalistyczną firmę. Jeśli znajdujecie się Państwo na naszej stronie internetowej, oznacza to, że wspaniale wybraliście. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia fachowe i bardzo szybkie przeprowadzenie docieplenia budynków w Pile w przystępnych cenach i materiałami świetnej jakości. Profesjonalne ocieplenia budynków w Pile, Firma Piły wykonująca docieplenia budynków, Kompleksowe docieplenia budynków Piła, Ocieplenia budynków w Pile

    Polecamy również