Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budownictwo wielorodzinne Piła

    Gdy szukasz zawodowej firmy budowlanej w Pile, to bezsprzecznie namawiamy do przejrzenia naszej oferty! Od wielu lat zajmujemy się kompletną budową domów wielorodzinnych. Zapewnienie jakości i terminu wykonania zamówienia oraz konkurencyjnych cen to nasza maksyma. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Piła budownictwo wielorodzinne, budownictwo wielorodzinne w Pile, kto stawia budynki wielorodzinne w Pile, budujemy domy wielorodzinne w Pile, zajmujemy się wznoszeniem budynków wielorodzinnych w Pile

    Polecamy również