Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budowa domu Piła

    Budujesz dom i szukasz odpowiedniej ekipy w Pile? Skorzystaj z oferty naszej firmy! Budowa domu Piła. Dla każdego, kto planuje budowę domu w Pile niezwykle istotne jest, by wybrać profesjonalną i rzetelną firmę, która rewelacyjnie zrealizuje różne roboty związane z postawieniem swojego domu. Masa osób właśnie dlatego wklepuje w wyszukiwarkę internetową frazę: budowa domu Piła. Pytanie jednak, jak wybrać tą jedną firmę, która kompleksowo i fachowo zrealizuje budowę domu? Jeśli trafili Państwo na nasza stronę www, to znaczy, że dokonaliście dobrego wyboru i budowa domu w Pile będzie realizowana szybko rzetelnie i w atrakcyjnej cenie. Firma budująca domy Piły, Jaką firmę polecacie do budowy domu w Pile? Profesjonalna firma budująca domy Piła, Budowa domu w Pile

    Polecamy również