Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budowa domów pod klucz Piła

    Wypatrujesz znanego zakładu budowlanego w Pile? Jeżeli tak, to koniecznie odwiedź naszą siedzibę! Jesteśmy ekspertami szczycącymi się budową domów pod klucz! Cel naszego przedsiębiorstwa to korzystna cena i satysfakcja zleceniodawcy, dlatego zapewniamy, że każdy etap budowy zostaje wykonany z maksymalną starannością i w terminie. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty! Budowa domów pod klucz Piła, budowa domów pod klucz w Pile, firma zajmująca się budową domów pod klucz Piła, budujemy domy pod klucz w Pile, zajmujemy się budowaniem domów pod klucz w Pile

    Polecamy również