Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budowa domów jednorodzinnych Piła

    Jak poszukujesz firmy w Pile, która specjalizuje się w budowaniu domów jednorodzinnych, to bezsprzecznie skorzystaj z naszych usług! Wznoszone przez nas domy są wykonywane z najlepszych materiałów oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wszystkim naszym odbiorcom proponujemy także wsparcie w wyborze pokryć dachowych, okien, drzwi, elewacji, ale także części urządzenia wnętrz. Wpadnij do naszego biura w Pile i wybierz najlepszy dom dla siebie i swojej rodziny! Piła budowa domów jednorodzinnych, budowa domów jednorodzinnych w Pile, kto buduje domy jednorodzinne w Pile, firma budująca domy jednorodzinne -Piła, zakład zajmujący się budową domów jednorodzinnych, jak wybudować dom jednorodzinny

    Polecamy również