Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budowa domów Piła

    Planujesz budować dom i szukasz najlepszej firmy w Pile? Możesz skorzystać z oferty naszej firmy! Budowa domów Piła. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak kluczowa przy budowie domu jest kompetentna i fachowa ekipa, która bez zbędnej zwłoki, efektywnie i dobrze świadczy przeróżne roboty związane z budową wytęsknionych czterech kątów. Wpisując w internetową wyszukiwarkę frazę: budowa domów Piła, mogą Państwo natrafić na znaczną liczbę firm budowlanych Piły. Jeżeli jednak trafili już Państwo na naszą stronę www, to znaczy że dokonaliście doskonałego wyboru. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów w Pile, przystępne ceny i rzetelność to nasze olbrzymie walory, dzięki którym zyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych klientów. Profesjonalne budowanie domów w Pile, Kompleksowa budowa domów w Pile, Jaką firmę budującą domy Piły polecacie? Profesjonalna budowa domów Piła

    Polecamy również