Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budowa budynków socjalno biurowych Piła

    Poszukujesz doświadczonego zakładu budowlanego z Piły? Żaden problem! Nasze przedsiębiorstwo posiada w ofercie fachowe usługi budowlane, od wykreowania projektu, przez wybór technologii i surowców, aż po kompleksowe zrealizowanie zlecenia. Mamy doświadczenie głównie w stawianiu budynków socjalno – biurowych. Posiadamy w ofercie również wszelkiego rodzaju usługi ogólnobudowlane oraz wsparcie przy wyborze akcesoriów budowlanych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Piła budowa budynków socjalno – biurowych, budowa budynków socjalno – biurowych w Pile, budowa Piła budynki socjalno – biurowe, najlepsze budynki socjalno – biurowe w Pile, firma zajmująca się budowaniem budynków socjalno – biurowych Piła

    Polecamy również