Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Budowa budynków biurowych Piła

    Gdy potrzebujesz fachowego przedsiębiorstwa budowlanego w Pile, który zawodowo zajmuje się wznoszeniem budynków biurowych, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Mamy do zaoferowania też inne usługi z zakresu budownictwa domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, czy socjalnych. Co dzień dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie było wykonane z właściwą precyzją i starannością. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji oraz zapewniamy satysfakcję zleceniodawcy. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty! Budowa budynków biurowych Piła, budowa budynków biurowych w Pile, kto zajmuje się budową budynków biurowych w Pile, budujemy najlepsze budynki biurowe w Pile, Piła budowa budynek biurowy

    Polecamy również